Ducati Monster +
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati Monster + 2026
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 96 mm |
| Gib | 61.5 mm |
| Moč motorja | 111 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9000 min-1 |
| Navor | 91.1 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13.1 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Vbrizgalniki na valj | 1 |
| Stopinje | 90 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli, Preprečevanje poskakovanja kolesa, Sistemi sklopke, Asistirana sklopka |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 890 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Showa |
| Premer | 43 mm |
| Hod | 130 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
| Znamka | Showa |
| Hod | 145 mm |
| Nastavitev | Predobremenitev |
| Material | Aluminij |
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Enodelni |
| Naklon vilic | 23.3 stopinja |
| Predtek | 92 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 320 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Sproženje | Hidravlično |
| Tehnologija | Radialna, Monoblok |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 245 mm |
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vozni načini, ABS za zavoje, Nadzor navora motorja, Vodenje po žici, Hitra prestavna ročica, Hitra prestavna ročica s prestavnim mehanizem za nižjo prestavo, Nadzor zdrsavanja koles, Sodobna elektronika, Nadzor dvigovanja zadnjega kolesa, DWC, Udobje, EBC, Upravljanje motorja, Spremenljivo krmiljenje ventilov, Ducati Quick Shift DQS, DTC |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 180 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 55 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1492 mm |
| Višina sedeža | 815 mm |
| Suha masa (z ABS) | 175 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 14 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
| Možnost znižanja | Da |
| Razpon | 269 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 120 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 5.2 l/100 km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Interval vzdrževanja | 15000 km |
Oprema
| Oprema | Dnevne luči LED, LED-žarometi, Zaslon TFT, Sodobna elektronika, Samodejni izklop smernikov, Razsvetljava |
|---|
Cena Ducati Monster +
Ducati Monster + Zgodovina
Ducati Monster + 2025

111 KM
937 cm3
166 kg
15.033,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster + 2024

111 KM
937 cm3
166 kg
14.606,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster + 2023

111 KM
937 cm3
166 kg
12.747,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster + 2022

111 KM
937 cm3
166 kg
11.524,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster + 2021

111 KM
937 cm3
166 kg
10.626,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Ducati Monster +
- Katere pnevmatike trenutno priporoča uredniška ekipa 1000 KM za ta model?
Poceni športni vsestranski voznik
Za vsakodnevno vožnjo na delo in krajše vožnje ob koncu tedna. Športne pnevmatike iz druge vrste - dobro razmerje med ceno in zmogljivostjo.
Pnevmatike Hypersport z možnostjo uporabe na dirkališčih
Športne pnevmatike za cesto, ki se dobro obnesejo tudi na dirkališču. Nekaj kompromisov v dežju na cesti ali v vročini na dirkališču.
Pnevmatike za cestne športe
Vsestranska pnevmatika za športne cestne kolesarje. Superšportna kolesa, kolesa naked, športna potovalna kolesa. Tudi občasni izleti na dirkališče. Pri tem pa igrajo pomembno vlogo prevoženi kilometri, kratek čas ogrevanja in zmogljivost v slabih vremenskih razmerah.
Pogosta vprašanja Ducati Monster +
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati Monster +?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati Monster +, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 12.930 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati Monster + ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati Monster +?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Ducati Monster +.
- Kako priljubljen je Ducati Monster +?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Ducati Monster +.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Ducati Monster + Slike
Vir: 1000PS

























